kandydatów

Etat Projektant Elektryk

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Białystok

Nasz Klient to młoda ale prężnie rozwijająca się firma z branży energetycznej. Zajmuje się doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem oraz zarządzaniem aktywami przemysłowymi i energetycznymi przedsiębiorstw. W związku z realizacją kilku prestiżowych projektów z zakresu farm wiatrowych poszukujemy na terenie kraju Projektantów.

Projektant Elektryk
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 05/2021/BN/PE
Główne zadania:
  • udział w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych i sieci elektroenergetycznych, w tym:
    • tworzenie założeń projektowych i przetargowych,
    • współtworzenie kosztorysów,
    • kontakt z urzędami, inwestorami, interesariuszami po stronie społecznej,
    • projektowanie i koordynowanie prac itp.
Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu w jednym z wymienionych obszarów:
    • obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych Wn i sieci,
    • obwodów wtórnych j.w.,
    • projektowaniu elektrowni słonecznych powyżej 1MW,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych (zapraszamy także osoby będące w trakcie ich zdobywania),
  • znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (AutoCad, EPLAN itp.),
  • prawo jazdy,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

 Korzyści:

  • pracę inspirującą i kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,
  • duży zakres swobody,
  • możliwość pracy w systemie home office z dowolnego miejsca w kraju,
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • stosowne do umiejętności wynagrodzenie,
  • system premiowy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.