kandydatów

Etat Konserwator podestów ruchomych

Firma: DRIAL POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej Polski

Aktualnie poszukujemy do oddziału w Białymstoku:

Konserwator podestów ruchomych
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,
  • naprawy, przeglądy i konserwacja maszyn zgodnie z wytycznymi UDT,
  • wykonywanie przeglądów i drobnych napraw konserwacyjnych u klienta,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia konserwatora wózków jezdniowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • szkolenia zawodowe,
  • płatne nadgodziny.
Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Drial Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Drial Poland sp. z o.o. Katowicka 2,96-200 Rawa Mazowiecka.Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:
pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1