kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Danwood S.A. miejsce pracy: Białystok

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. Przez 25 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 11 tys. domów. Większość naszych domów budowana jest w Niemczech, gdzie jesteśmy liderem pod względem liczby zbudowanych domów 'pod klucz'. Poza rynkiem niemieckim nasze domy cieszą się dużym zainteresowaniem w Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście w Polsce.

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:

Masz wiedzę i doświadczenie w zakresie marketingu? Wiesz co znaczą skróty ROI, CPA, BR, CR, OR i oczywiście ASAP? To świetnie, bo właśnie szukamy takiej osoby jak Ty, do naszego Działu Marketingu w Białymstoku na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków:
  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii reklamowych i strategii PR,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz marketingowych,
  • przygotowywanie i nadzór nad produkcją materiałów reklamowych,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, studia kierunkowe z zakresu marketingu,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu,
  • praktyczna znajomość MS Excel, MS Power Point,
  • biegłość w Google Analytics, Google Ads,
  • znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w digitalu,
  • wiedza z zakresu marketingu internetowego,
  • skrupulatność i dbałość o detale podczas wykonywania zadań,
  • inicjatywa, kreatywność, twórcze pomysły,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dużą swobodę i samodzielność działania,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.