kandydatów

Etat Konsultant ds. obsługi mailowej z j. francuskim

Firma: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Pochodzimy ze Szwecji a nasze biura znajdziesz na całym świecie, także w Białymstoku! Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta na rzecz wielu znanych marek.

Konsultant ds. obsługi mailowej z j. francuskim
Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków:
  • Udzielanie pisemnego wsparcia użytkownikom platformy modowej;
  • Zgłaszanie błędów technicznych oraz spraw wymagających interwencji;
  • Raportowanie wyników dziennych swojej pracy.

Czego u Ciebie szukamy?
  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka francuskiego (na poziomie min. B2);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B1);
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować?

Praca zdalna

Zdalne szkolenie, wdrożenie i praca z domu na terenie woj. podlaskiego. W kapciach, przy gorącej kawie. Nie trać czasu stojąc w korkach! 100% pracowników tego projektu pracuje zdalnie!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.

Pakiet benefitów

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Program poleceń pracowniczych

Pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 700 do 3000 zł brutto dla Ciebie! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy.

Rozwój

Szkolenie wstępne, ale nie tylko. Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera

U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:

Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram - www.instagram.com/transcom.poland