kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

Firma: Edison Energia S.A. miejsce pracy: Białystok

Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki
Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków:
  • Doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, iPad) oraz materiały reklamowe
  • Auto służbowe po zrealizowaniu planu sprzedażowego w pierwszym miesiącu pracy
  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-06-2021
Wyświetleń: 259