kandydatów

Etat Referent ds. księgowości i logistyki

Firma: Sklep RMS.pl miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 4991120, z dnia 2021-06-22

 Sklep RMS.pl w Białymstoku poszukuje osoby na stanowisko:

Referent ds. księgowości i logistyki

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji księgowej na potrzeby firmy,
  • kontrola nad stanem magazynowych materiałów produkcyjnych,
  • prowadzenie statystyk,
  • organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami transportowymi, urzędami celnymi), kompletowanie dokumentów,
  • tłumaczenia instrukcji obsługi i innych dokumentów z języka angielskiego na polski.

Wymagania

  • chęć uczenia się,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • lojalność, cierpliwość, odpowiedzialność za swoje czyny,
  • zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy,
  • mile widziana wiedza na temat sprzętu audio-video lub elektroniki,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz wcześniejsza praca z programami handlowo/magazynowymi.

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • praca na umowę o prace lub umowę zlecenie (w przypadku studentów).