Etat Spedytor Międzynarodowy - Logistyk z jęz. angielskim bez doświadczenia

Firma: Taylor Shipping Solutions miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 4801875, z dnia 2021-06-09

Jako Taylor Shipping Solutions oferujemy szereg możliwości, jeśli chodzi o sam proces transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frachtu lotniczego, morskiego czy lądowego, pośredników, kurierów czy magazynów, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie rozprowadzić każdy ładunek, niezależnie od jego wagi i gabarytów, biorąc pod uwagę, że oferujemy usługi zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Oprócz naszych rozwiązań transportowych oferujemy naszym klientom różnorodne usługi, począwszy od wsparcia operacyjnego, gdzie nasz zespół wysoko wykwalifikowanych agentów jest zawsze do Państwa dyspozycji aż po wsparcie sprzętowe oraz system zdolny do transportu dowolnego ładunku, jak i sprawne wsparcie rozliczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona www.taylorshippingsolutions.com

Spedytor Międzynarodowy - Logistyk z jęz. angielskim bez doświadczenia

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Taylor Shipping Solutions sp.z.o.o. zatrudni Spedytora Międzynarodowego, Logistyka z językiem angielskim, nie wymagamy doświadczenia, szkolimy wszystkich chętnych do pracy z dobrą znajomością języka angielskiego. Zapewniamy płatne szkolenie.
Taylor Shipping Solutions jest międzynarodowa korporacją z siedzibą główną w San Antonio, Texas, USA.
www.taylorshippingsolutions.com

Co oferujemy:

  • Praca zdalna.
  • W Taylor Shipping Solutions będziesz pracować na Amerykańskim rynku logistycznym wartym około 792 bilionów dolarów.
  • Posiadamy 12 000 pojazdów.
  • Taylor Shipping Solutions składa się z wielu spółek przewozowych i partnerów przewozowych.
  • OTI Trucking
  • Tampa 300+ Trucking Capacity
  • Jacksonville,FL 150+
  • Savannah, GA 167+
  • Charleston, SC 87+
  • Rock hill, SC 32+
  • Miami,FL 280+
  • Landmark Savannah 167+
  • Landmark Jacksonville 80+
  • Landmark Brownsville 16+
  • Landstar 12 000 pojazdów
  • 250 000 przewoźników.

Jako firma takie są zasoby jakie nasi Brokerzy będą w stanie używać aby wykorzystać możliwości zarobku z dostępnej puli $792 bilionów. Nasi Brokerzy zarobili w zeszłym roku $250 milionów dolarów z wyłączeniem innych stanowisk w naszej firmie. Jeśli chcesz stac sie czescia rodziny Taylor odpowiedz na nasze ogłoszenie. Chętnie Cię poznamy.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doskonałe umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Świetna atmosfera w pracy.
  • Praca w zgranej grupie.
  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • Rozwój zawodowy i zapewnione płatne szkolenie.
  • Dochód podstawowy plus premia.
  • Wzrost wynagrodzeń proporcjonalnie do osiąganych wyników.
  • Pracuj w młodym, obiecującym zespole i dynamicznym środowisku.
  • Praca na rynku Amerykańskim.
  • Elastyczne miejsce pracy po szkoleniu.
  • Zakres wynagrodzenia: 4000 PLN podstawa lub premia od sprzedaży (od 60% zysku).
  • Nieograniczone możliwości zarobkowe.