kandydatów

Etat Kierownik budowy

Firma: PPH Meliorex Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 4989509, z dnia 2021-07-02

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Meliorex" Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, funkcjonująca na rynku lokalnym jak i krajowym od 1990 roku. Prężnym i dynamicznym sposobem działania zdobyła uznanie i zaufanie inwestorów poparte licznymi referencjami i podziękowaniami za wysoką jakość robót. Aktualnie poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: Białystok
  • uruchomienie, realizacja i zamknięcie projektu budowlanego
  • nadzorowanie procesu realizacji budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu pracowników oraz podwykonawców
  • zapewnienie przestrzegania na budowie przepisów bhp oraz przepisów ochrony środowiska
  • współpraca z inwestorem i zespołem projektowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji nadzoru w budownictwie mieszkaniowym
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego, procedur administracyjnych procesu budowlanego oraz przepisów BHP
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach