kandydatów

Etat Inżynier Serwisu

Firma: PROMOTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5105643, z dnia 2021-07-07

Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń serwisowych.
  • Diagnoza przyczyn zgłaszanych problemów oraz ustalanie sposobu ich usunięcia.
  • Samodzielna naprawa wyrobów.
  • Udzielanie wsparcia technicznego dystrybutorom i klientom.
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu serwisu wyrobów.
  • Uzgodnienia techniczne oraz wyceny usług serwisowych.
  • Wyjazdy serwisowe do klientów.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne – preferowany profil to Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka lub pokrewne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie – WARUNEK KONIECZNY.
  • Warunek dodatkowy: mile widziana znajomość drugiego języka obcego.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Gotowość do częstych wyjazdów krajowych i zagranicznych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do 1kV.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną.
  • Dofinansowanie do kart sportowych.
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • Dofinansowanie studiów II stopnia.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Bogaty pakiet ZFŚS.
  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe.
  • Zakładowa biblioteka.
  • Umowa o pracę.
  • Miesięczny dodatek za niepalenie.