kandydatów

Etat Magazynier

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o. miejsce pracy: Białystok

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Obsługujemy docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z działem handlowym
Wymagania:
  • Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną
  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Mile widziana obsługa wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego