kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: CORTINA Outlet & Salon Płytek Izabela Awier miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5087100, z dnia 2021-07-08

CORTINA OUTLET & SALON PŁYTEK w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • współtworzenie i realizację strategii marketingowej,
  • projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów w kanałach on-line i social media,
  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją,
  • prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • koordynowania projektów rozwojowych i wdrażanie rozwiązań e-commerce,
  • nadzór nad wyglądem i treściami w e-sklepie,
  • zapewnienia sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania e-sklepu,
  • analizę rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości narzędzi i rozwiązań marketingowych oraz e-commerce,
  • znajomości obsługi sklepów internetowych,
  • umiejętności planowania i organizacji działań marketingowych,
  • znajomości programów graficznych,
  • zaangażowania, kreatywności, samodzielności i dyspozycyjności,
  • zorientowania na cel i pozytywnego nastawienia,
  • dobrej znajomości MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2021
Wyświetleń: 270