kandydatów

Etat Inżynier Serwisu (elektryk)

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Białystok

Naszym klientem jest nowoczesna firma z Białegostoku z Białegostoku w której pracujący ludzie tworzą zgrany i zorientowany na postęp zespół.

Inżynier Serwisu (elektryk)
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 05/07/2021/BN/IS/B
Główne zadania:
  • Serwis i utrzymanie urządzeń na obiektach elektroenergetycznych w tym:
    • Wykonywanie prac serwisowych i montażowych na obiektach elektroenergetycznych (elektrownie fotowoltaiczne, wiatrowe),
    • Monitorowanie, diagnozowanie i usuwanie problemów w funkcjonowaniu systemów elektroenergetycznych,
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów serwisowych (na terenie Polski),
  • Wiedza dotycząca działania i serwisowania urządzeń elektrycznych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Korzyści:
  • Samochód służbowy,
  • Dodatek za pracę w delegacji,
  • Komputer służbowy,
  • Telefon służbowy,
  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów,
  • Ścieżkę rozwoju w co najmniej dwóch kierunkach.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.