kandydatów

Etat Test Manager (testy manualne)

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Białystok

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Test Manager (testy manualne)

Pełny etat

100% zdalnie

600 – 700 PLN netto+VAT/dzień/B2B

lub

9 000 – 10 500 PLN brutto/UoP

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie i nadzór nad realizacją planów testów akceptacyjnych (UAT)
  • organizacja i nadzór nad pracami zespołu testerów manualnych
  • wsparcie merytoryczne dla testerów w zakresie dobrych praktyk oraz technik przeprowadzania testów
  • współpraca z kierownikiem projektu oraz analitykami biznesowymi w celu dokumentacji działania systemów
  • analiza i opracowywanie wyników testów w sposób umożliwiający przejrzystą identyfikację głównych problemów
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie realizacji testów manualnych
  • doświadczenie w roli koordynatora testów / test managera lub test leada dla przynajmniej jednego projektu w obszarze IT
  • doświadczenie w budowie scenariuszy testowych
  • znajomość rozwiązań dla klienta detalicznego stosowanych w branży bankowej lub finansowej, w szczególności serwisów transakcyjnych WWW oraz aplikacji mobilnych
  • praktyczna znajomość Jiry
Mile widziane:
  • znajomość dowolnych systemów obsługi klienta (CRM) oraz bankowych systemów centralnych
  • znajomość SQL; JMeter, Selenium
  • znajomość tematyki testów bezpośrednio na usługach API (SOAP oraz REST), w tym narzędzia SoapUI
Oferujemy:
  • długofalową współpracę i możliwości rozwoju
  • możliwość pracy w pełni zdalnej
  • szybki proces rekrutacyjny (krótka rozmowa z rekruterem -> rozmowa z klientem -> decyzja)
  • szkolenia i treningi
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci