kandydatów

Etat Monter Chłodnictwa / Elektryki / Hydrauliki

Firma: RALCO TECHNIC SP Z O O miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5195694, z dnia 2021-07-19

Monter Chłodnictwa / Elektryki / Hydrauliki

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Płacimy więcej. Warunki pracy są lepsze.

-Pełne ciepłe obiady podczas montażu + dieta 30 zł/dziennie.
-Wysokiej jakości odzież i obuwie robocze.
-Wysokiej jakości narzędzia, z którymi lubisz pracować.
-Wszystkie samochody są nowe. Jeśli jesteś brygadzistą i kierowcą, możesz używać służbowego samochodu do celów osobistych.
-Dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU Zdrowie dla całej rodziny.
-Dobra możliwość rozwoju zawodowego, ponieważ firma prężnie się rozwija.
-Wszelkie niezbędne certyfikaty/uprawnienia robimy na koszt firmy!
-Znajdziesz nowych przyjaciół.
- Będziesz otoczony ciągłym rozwojem i będziesz się rozwijał razem z nami.

Napisz lub zadzwoń już teraz i omów szczegóły.

Wykonujemy montaże na najwyższym poziomie.

Jeśli uważasz się za dobrego człowieka i dobrego specjalistę, to będziesz zadowolony z współpracy z nami.
Jesteśmy reprezentowani w: Polsce, Ukrainie i Niemczech.
Łącznie ponad 145 pracowników.

Jak się poznamy?:
Uzgadniamy pierwsze 2-3 odpłatne "testowe" dni robocze.
Poznasz nas a my poznamy ciebie.
Pod koniec tych dni wspólnie decydujemy, co robimy dalej.

Co będziesz robił?:
W ramach zespołu (3-6 osób) montujemy urządzenia chłodnicze w marketach i innych obiektach (układanie rurociągów miedzianych, tras kablowych, szafek sterowniczych, montaż mebli chłodniczych, montaż agregatów chłodniczych i chłodnic/skraplaczy/gaskulerów).

Miejsce pracy do wyboru:
Polska: Warszawa (Warszawa).
Niemcy: Monachium, Bayern (Monachium, Bawaria)

Zmieniaj z nami branżę chłodniczą.
Żyj w nowy sposób.
Żyj fajnie!

Wymagania

Skontaktuj teraz jeśli:

  • masz kilkuletnie doświadczenie w montażu chłodnictwa albo elektryki albo hydrauliki;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • jesteś odpowiedzialny, dyspozycyjny, dobrze organizujesz pracę;
  • umiesz pracować w zespole;
  • mile widziane niezbędne uprawnienia G1, wóżki itp.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia albo umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa i otwartość na zmiany są bardzo mile widziane.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.