kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy w branży zoologicznej

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok

Przedstawiciel handlowy w branży zoologicznej
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów karmy mokrej i suchej dla zwierząt ( kotów, psów),
  • wizyty handlowe u klientów ( sklepy zoologiczne, lecznice weterynaryjne),
  • aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów,
  • rozwój dystrybucji produktów na powierzonym terenie,
  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży zoologicznej,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • podstawa + wysoki system prowizji ( po okresie próbnym),
  • dodatki i benefity.