kandydatów

Etat Pomocnik Serwisanta Urządzeń Chłodniczych

Firma: RALCO TECHNIC SP Z O O miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5209851, z dnia 2021-07-21

Jesteśmy najlepszym pracodawcą w branży chłodniczej.

Pomocnik Serwisanta Urządzeń Chłodniczych

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Pomoc w wykonywaniu przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych na terenie woj. mazowieckiego.
  • Pomoc w wykonywaniu bieżących napraw instalacji chłodniczych na terenie woj. mazowieckiego.

Wymagania

  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia.
  • Dobre wynagrodzenie.
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa i otwartość na zmiany są bardzo mile widziane.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji (stać samodzielnym serwisantem albo specjalistem od montażu).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.