kandydatów

Etat Projektant / Programista Systemów Sterowania PLC

Firma: PROMOTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5241749, z dnia 2021-07-25

Projektant / Programista Systemów Sterowania PLC

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Opracowywanie koncepcji systemów sterowania
  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC
  • Tworzenie wizualizacji paneli operatorskich
  • Dobór rozwiązań technicznych (sprzętowych, programowych)
  • Rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • Uruchamianie systemów sterowania
  • Wdrażanie oraz testowanie dostarczanych rozwiązań / aplikacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewny)
  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość systemów sterowania maszyn cnc
  • Znajomość oprogramowania Eplan
  • Znajomość produktów firmy B&R
  • Znajomość procesów cięcie i spawanie metali
  • Znajomość innych języków obcych
  • Świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności od 3.000 do 6.000 netto
  • Miesięczny dodatek za niepalenie
  • Rozwój i nauka poprzez udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe