kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu / IT

Firma: Sklep RMS.pl miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5273762, z dnia 2021-07-30

Sklep RMS.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu / IT

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • tworzenie tekstów branżowych w tym informacji prasowych,
  • podstawowa praca z Photoshop, Youtube, Google Ads, Facebook Ads,
  • wprowadzanie specyfikacji nowych produktów do internetowej bazy sklepu,
  • tworzenie i edycja stron internetowych www wykonanych w różnych technologiach,
  • administrowanie komputerami.

Wymagania

  • mile widziane zamiłowanie do nowych technologii,
  • podchodzenie do pracy z zaangażowaniem i pasją,
  • lojalność, cierpliwość, odpowiedzialność za swoje czyny,
  • zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy,
  • znajomość HTML, CSS, i mile widziana podstawowa PHP i SQL,
  • wiedza na temat sprzętu audio-video lub elektroniki,
  • umiejętność piania tekstów (Copywriter tzw. lekkie pióro),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa wiedza na temat obsługi programów graficznych jak GIMP i Photoshop.

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • praca na umowę o prace lub umowę zlecenie (w przypadku studentów).