kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: AZONIK sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

AZONIK  SP. Z O.O. , Firma zajmująca się transportem międzynarodowym i spedycją

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • otrzymywanie i wystawianie faktur
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowego w polskich firmach
  • pożądane jest doświadczenie w pracy w firmach transportowych lub spedycyjnych
  • edukacja ekonomiczna
  • znajomość języka rosyjskiego w mowie ustnej i pisemnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat)
  • wynagrodzenie jest omawiane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej