kandydatów

Etat Kierowca samochodu ciężarowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce miejsce pracy: Sokółka

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/21/0305
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pojazdu powyżej 3,5 T, mile widziany 1 rok doświadczenia, prawo jazdy kat. C+E, (kod 95)świadectwo kwalifikacji zawodowej, mile widziana podstawowa znajomość mechaniki, umiejętność stosowania czasu pracy kierowcy w praktyce

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

świadectwo kwalifikacji zawodowyc, (kod 95), umiejętność stosowania czasu pracy kierowcy w praktyce, mile widziana podstawowa znajomość mechaniki

Miejsce pracy:

Sokółka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce