kandydatów

Etat Pomoc Apteczna

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Białystok

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Pomoc Apteczna
Miejsce pracy: Białystok

 Zakres zadań:

  • Przyjmowanie zamówień oraz sprawdzanie ich pod kątem jakościowym oraz ilościowym,
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi pracownikami w aptece,
  • Rozkładanie towaru na półkach i w szufladach,
  • Utrzymywanie porządku w aptece.
Oczekujemy:
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dużej motywacji do pracy,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Normowane godziny pracy (7-15 lub 8-16),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w ciągle rozwijającej się firmie,
  • Pracę w dużym i wspierającym się zespole.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.