kandydatów

Etat Architekt / Asystent Architekta

Firma: Uniarch Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5361500, z dnia 2021-08-11

Uniarch Sp. z o.o. jest biurem architektonicznym w Białymstoku z główną siedzibą w Norwegii pod nazwą Rett Hjem Arkitekter. Naszymi klientami są głównie firmy z rynku norweskiego. Naszą misją jest bycie bezpieczną, profesjonalną i kompetentną firmą dla naszych pracowników i klientów.

https://www.uniarch.pl/      https://retthjemarkitekter.no/

Architekt / Asystent Architekta

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Wykonywanie projektów architektonicznych, głównie w technologii modułowej na rynek norweski, od koncepcji po projekt wykonawczy. Znajomość norweskiego prawa budowlanego u kandydatów nie jest wymagana.

Wymagania

  • znajomość Archicada i Photoshopa
  • roczne doświadczenie w pracy w zawodzie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w grupie
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • pewne i przyjazne miejsce pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • biuro w centrum miasta
  • benefity pracownicze