Etat Asystent / Asystentka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

Firma: LUX MED Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Asystent / Asystentka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

Praca w wewnętrznym Contact Center Grupy LUX MED, przy ulicy Fabrycznej 2A w Białymstoku. Obecnie poszukujemy pracowników do zespołu diagnostyki obrazowej.

Twoje zadania:
  • telefoniczna obsługa Pacjentów Grupy LUX MED;
  • obsługa połączeń przychodzących oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania Pacjentów Grupy LUX MED;
  • umawianie Pacjentów na badania diagnostyczne;
  • informowanie Pacjentów/Klientów o usługach i cennikach oraz pomoc w wyborze terminu wizyt
Nasze oczekiwania:
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu w rozmowie telefonicznej;
  • życzliwość i nastawienie na potrzeby Pacjentów;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju zawodowego;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność do pracy około 160 godzin w miesiącu, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 oraz w soboty od 8 do 16 (jedna pracująca sobota w miesiącu);
  • umiejętność obsługi komputera;
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta/sprzedaży;
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego, pozwalająca na obsługę Pacjentów w tych językach.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem prywatnych usług medycznych w Polsce;
  • umowa zlecenia na okres próbny trzech miesięcy, następnie umowa o pracę;
  • system wynagrodzenia oparty o stałą stawkę oraz motywacyjny system premiowania;
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb - możliwość wyboru 6, 8 lub 10 godzinnych;
  • szkolenie przygotowujące do pracy - nauczymy Cię podstaw i podzielimy się wiedzą;
  • dobrą atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi;
  • zapewniamy bezpieczne i zdrowe warunki pracy w nowoczesnym oraz komfortowym biurze.
  • benefity pozapłacowe m.in.: opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie i karta sportowa na preferencyjnych warunkach;
  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
  • Nauka języka angielskiego
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju zawodowego
  • Work-life balance
  • Szkolenia powitalne i warsztaty rozwojowe
  • Niezbędne narzędzia pracy