kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki

Firma: AZONIK sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

 AZONIK SP. Z O.O. Międzynarodowa firma transportowa

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • współpraca z dostawcami usług transportowych
  • współpraca z firmami świadczącymi usługi monitoringu satelitarnego
  • monitorowanie wskaźników wydajności
  • współpraca z firmami kurierskimi
  • kontrola procesów spedycyjnych i transportowych
  • zarządzanie bazą danych
  • komunikacja z kierowcami
  • powiadamianie klientów o lokalizacji załadowanego pojazdu
Wymagania:
  • biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego oraz dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność i dokładność w wprowadzaniu danych
Oferujemy:
  • duże możliwości rozwoju w rozpoznawalnej na rynku firmie
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • 8 godzinny dzień pracy
  • zatrudnienie w nowoczesnej organizacji o międzynarodowych standardach (pełen etat)
  • wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • pełną wyzwań pracę w wielokulturowym środowisku i duże możliwości rozwoju