kandydatów

Etat Księgowy ds. rachunkowości

Firma: Grupa PKF Consult miejsce pracy: Białystok

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych. Aktualnie w ramach naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy ds. rachunkowości
Miejsce pracy: Białystok
Zadania na tym stanowisku to:
  • księgowanie dokumentów źródłowych,
  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
  • fakturowanie sprzedaży,
  • inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów,
  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów.
Szukamy osoby posiadającej:
  • wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat/studia podyplomowe) preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,
  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 1 rok,
  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym,
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min.B2
  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

Mile widziana umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Comarch, Navision, Symfonia, SAP).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie merytoryczne,
  • szkolenie językowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne, konkursy, eventy,
  • Multisport
  • świadczenia urlopowe,
  • program poleceń pracowniczych.
„W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie”