kandydatów

Etat Zastępca Głównego Księgowego

Firma: Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Grupa Nowa Farmacja to jedna z największych sieci aptek, której historia zaczęła się w 2006r.

Obecnie Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki dziś kojarzonej z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną.

Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów handlowców.

Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Białystok
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • współprowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką rachunkowości w spółkach Grupy,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie sald kont księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych,
  • księgowanie faktur,
  • nadzór nad powierzonymi obszarami działu księgowości,
  • sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych spółek oraz sprawozdań na potrzeby zewnętrznych instytucji,
  • przygotowanie bieżących i okresowych raportów oraz zestawień na potrzeby kadry zarządzającej,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (organami podatkowymi, audytorami itp.),
  • bieżąca współpraca z głównym księgowym, dyrektorem działu FK oraz dyrektorami innych działów, nadzór nad prawidłową pracą całego zespołu działu finansowo-księgowego.
NASZE WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w zakresie pełnej księgowości,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwiązywanie problemów, komunikatywność,
  • sprawna organizacja swojej pracy i odpowiedzialność za terminową realizację zadań,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu.
OFERUJEMY
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferą pracy,
  • pakiet benefitów:
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dofinansowanie do okularów,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bony świąteczne,
  • dostęp do kafeterii benefitów pozapłacowych- MyBenefit,
  • nagrody jubileuszowe.