kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Firma: PPH Meliorex Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5642010, z dnia 2021-09-21

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Meliorex" Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, funkcjonująca na rynku lokalnym jak i krajowym od 1990 roku. Prężnym i dynamicznym sposobem działania zdobyła uznanie i zaufanie inwestorów poparte licznymi referencjami i podziękowaniami za wysoką jakość robót. Aktualnie poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • przygotowanie ofert mieszkań z rynku deweloperskiego, promowanie oraz aktywna sprzedaż nowo realizowanej inwestycji
  • budowanie relacji z klientami, przeprowadzanie negocjacji cenowych oraz doradztwo w zakresie zakupu, prezentowanie nieruchomości klientom, opieka nad klientem we wszystkich etapach procesu kupna mieszkania
  • monitorowanie lokalnego rynku nieruchomości oraz rozwiązań pojawiających się w branży
  • współpraca z innymi działami firmy
  • miejsce pracy: Białystok

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości
  • znajomość rynku lokalnego oraz przepisów i procedur związanych ze sprzedażą mieszkań
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie