kandydatów

Etat Kierownik Obszaru Sprzedaży

Firma: Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Kierownik Obszaru Sprzedaży
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: AM/KOS-Z/261/0921
Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych na podległym terenie;
  • Rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami;
  • Rozwój sprzedaży/ aktywacji w podległym obszarze sprzedaży;
  • Realizacja założonych celów w podległym obszarze sprzedaży;
  • Rozwój bazy klientów sprzedających i rejestrujących zestawy startowe;
  • Zapewnienie właściwej obecności i dystrybucji oferty prepaid;
  • Realizacja działań promocyjnych.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sprzedaży
  • Potrafisz skutecznie zarządzać zespołem
  • Posiadasz znajomość lokalnego rynku FMCG
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Masz wykształcenie min. średnie
To oferujemy
  • Umowa na zastępstwo;
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych;
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;
  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.