kandydatów

Etat Spedytor

Firma: AZONIK sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

AZONIK SP. Z O.O.

Międzynarodowa firma transportowa

Spedytor
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • organizacja transportu
  • stała realizacja zamówień w zakresie transportu międzynarodowego
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług transportowych
  • koordynacja działań operacyjnych związanych z realizacją zleceń transportowych.
  • utrzymywanie kontaktów z firmami transportowymi, spedycyjnymi oraz klientami indywidualnymi
  • organizacja działu spedycji
Wymagania:
  • znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • staż pracy na określonym stanowisku od co najmniej 1 roku
  • gotowość do osobistych kontaktów z klientami i towarzyszących im wyjazdów służbowych
  • znajomość rynku transportowego i giełd transportowych
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne)
  • możliwość rozwoju zawodowego.