kandydatów

Etat Administrator Sieci

Firma: Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego miejsce pracy: Białystok

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku,

dystrybutor artykułów nabiałowych i tłuszczy,

poszukuje kandydatów

na stanowisko:

Administrator Sieci
Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • administrowanie oraz utrzymanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WIFI),
  • konfiguracja urządzeń sieciowych: firewalli/UTM, routerów itp,
  • zarządzanie i monitoring infrastrukturą (backup, serwery, sieć, Vmware, Veeam) na poziomie sprzętu i usług,
  • administracja i zarządzanie pocztą,
  • rozwój narzędzi monitorujących, zarządzających i raportujących pracę,
  • analiza bezpieczeństwa infrastruktury i aplikacji,
  • prowadzenie dokumentacji (instrukcje operacyjne i plany awaryjne, dokumentacja techniczna),
  • zarządzanie polityką bezpieczeństwa danych informatycznych,
  • zarządzanie kontami użytkowników,
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych i sieci komputerowej,
  • obsługa incydentów i problemów związanych z działaniem infrastruktury.
Od kandydatów oczekujemy:
  • 3-letnie doświadczenie w utrzymywaniu sieci i serwerów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość sprzętu informatycznego i infrastruktury sieciowej,
  • znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux),
  • znajomość zagadnień sieciowych,
  • znajomość oprogramowania VMWARE, VEEAM,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność oraz terminowość w realizacji zadań,
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji).
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • uczestnictwo w projektach,
  • udział w szkoleniach,
  • ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, 15-959 Białystok, ul. Handlowa 4;

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - inspektor@sot.pl;

3) podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 7 dni od zakończenia rekrutacji;

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;

7) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, w pozostałym zakresie jest dobrowolne;

8) Pani/Pana dane nie będą profilowane.