kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: i4-Mobile Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Białystok

Firma i4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

Obecnie do naszego biura w Białymstoku poszukujemy:

Specjalista ds. marketingu
Opis stanowiska
  • Planowanie kampanii marketingowych
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Koordynowanie działań w social mediach
  • Udział w procesie tworzenia i aktualizowania materiałów reklamowych
  • Koordynowanie procesu zgłaszania i rozliczania akcji marketingowych
  • Aktualizacja danych na stronie WWW
  • Współprowadzenie kanałów w social mediach
  • Raportowanie działań promocyjno-reklamowych
  • Pomiar skuteczności prowadzonych akcji marketingowych
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i innymi podwykonawcami
Wymagania
  • Minimum dwa lata doświadczenia w realizacji podobnych działań
  • Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu projektów marketingowych
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Sprawne poruszanie się w social mediach
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana orientacja w temacie SEO, Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics
  • Mile widziana znajomość programów graficznych
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Pracę w strukturach prężnie rozwijającej się firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju.