kandydatów

Etat Administrator Systemu ERP

Firma: Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego miejsce pracy: Białystok

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego
- dystrybutor artykułów nabiałowych i tłuszczy,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Administrator Systemu ERP
Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • Pomoc użytkownikom w obszarze IT,
  • Bieżące rozwiązywanie problemów ze sprzętem komputerowym i systemami,
  • Administracja sprzętem IT,
  • Administracja systemem ERP,
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci i systemów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Komunikatywność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość SQL,
  • Analityczny umysł oraz umiejętność wnioskowania,
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności dobra znajomość Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz przyswajania nowych technologii.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Uczestnictwo w projektach,
  • Udział w szkoleniach,
  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego, 15-959 Białystok, ul. Handlowa 4;

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - inspektor@sot.pl;

3) podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 7 dni od zakończenia rekrutacji;

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;

7) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, w pozostałym zakresie jest dobrowolne;

8) Pani/Pana dane nie będą profilowane.