Etat Specjalista si terapia integracji sensorycznej z uprawnieniami fizjoterapeuty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Specjalista si terapia integracji sensorycznej z uprawnieniami fizjoterapeuty
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/3400
OBOWIĄZKI:
Do zadań Specjalisty SI+fizjo należeć będzie praca z dziećmi w gabinecie terapeutycznym, opracowywanie opinii, prowadzenie konsultacji i terapii. Godziny pracy dostosowane do możliwości kandydata praca głownie w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Możliwa umowa o pracę na część etatu lub na umowę zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie, musi być certyfikowanym terapeutą sensorycznym, z tytułem uzyskanym po ukończeniu kursu SI co najmniej drugiego stopnia lub po studiach podyplomowych, które kończą się wydaniem odpowiednich uprawnień oraz mieć potwierdzone kwalifikacje w zakresie fizjoterapii, ze zdanym pozytywnie Państwowym Egzaminem Fizjoterapeutycznym (PEF), albo posiadać tytuł licencjata lub magistra w zakresie fizjoterapii lub posiadać tytuł magistra oraz ukończoną specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie rehabilitacji ruchowej, lub posiadać tytuł magistra na kierunku wychowanie fizyczne oraz ukończony 3-miesięczny kurs specjalizacyjny z rehabilitacji zgodnie z przepisami Głównego Komitetu Kultury Fizycznej i Sportu, albo ukończoną policealną szkołę publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskanym tytułem zawodowym technika fizjoterapii.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 58,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku