kandydatów

Etat Informatyk w sekcji zabezpieczenia teleinformatycznego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Informatyk w sekcji zabezpieczenia teleinformatycznego
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/3423
OBOWIĄZKI:
ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:1. administrowanie systemami komputerowymi (programami);2. rozwiązywanie na bieżąco powstałych usterek w programach komputerowych i systemach informatycznych, planowanie i prowadzenie testów, kontrola jakości danych i ich korekta;3. współudział w wdrażaniu systemów informatycznych na potrzeby 25 WOG;4. zabezpieczenie pierwszej linii wsparcia użytkownikom systemu informatycznego ZWSI RON;5. współudział w przygotowaniu i zabezpieczeniu właściwego funkcjonowania systemu łączności telefonicznej i infrastruktury teleinformatycznej PK 25 WOG w MSDlub ZMP w czasie pokoju, osiągania gotowości do podjęcia działań, zagrożeń niemilitarnych, kryzysu oraz treningów i ćwiczeń;6. współudział w prowadzonych szkoleniach informatycznych kadry i pracowników wojska 25 WOG;7. współpraca z użytkownikami systemu w celu określenia potrzeb i oczekiwań w zakresie obsługi programowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:- wykształcenie: średnie;- biegła obsługa komputera w środowisku Windows z podstawowym oprogramowaniem Ms Office (Excel, Word, Power Point);- samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE):- poświadczenie bezpieczeństwa osobowego (ABW lub SKW) o klauzuli POUFNE;- zaświadczenie o odbyciu szkolenia specjalistycznego dla Administratorów Systemów Informatycznych zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych.- odpowiedzialność;- sumienność, rzetelność;- dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku