kandydatów

Etat Konsultant / Doradca klienta

Firma: GLOBAL NEOVISION miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 6383802, z dnia 2022-01-18

GLOBAL NEOVISION

Global Neovision sp. z o.o. sp.k. dealer CANAL+ Polska w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje do swojego Salonu Premium:

Konsultant / Doradca klienta

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż usług cyfrowej platformy telewizji satelitarnej CANAL+
  • praca w godzinach otwarcia Salonu
  • praca na pełen etat.

Wymagania

Oczekujemy:
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami i dużej komunikatywności
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Chęci do pracy i dążenia do wysokich zarobków
  • Otwartości na szkolenia z technik sprzedaży
  • Dużej dyspozycyjności czasowej
  • Odpowiedzialności
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży podobnych usług (np. telefonia komórkowa)
  • Werwy i dużo uśmiechu :)
  • Zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym multimedialnym salonie Premium CANAL+ w jednej z czołowych lokalizacji w Polsce
  • Szeroki zakres szkoleń wstępnych
  • Preferencyjne pakiety: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, darmowa telewizja premium do domu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie uzależnione wyłącznie od Ciebie (wysoka pensja podstawowa godzinowa, niezależna od wyników sprzedaży, bardzo wysoka prowizja w systemie motywacyjnym, przyznawana za wszystkie operacje abonenckie).
  • Sprzedaż markowego, popularnego i atrakcyjnego produktu
  • Stałą, stabilną, długoterminową bardzo ciekawą pracę
  • Bycie szefem swojego własnego miejsca pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-01-2022
Wyświetleń: 232