kandydatów

Etat Kierownik Działu Ochrony Fizycznej

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Kierownik Działu Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów
  • Tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników
  • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Mile widziany wpis na listę KPOF oraz legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Sprzęt (laptop, tel. komórkowy oraz wszelkie inne niezbędne wyposażenie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie