kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży usług (branża TSL)

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Białystok

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług (branża TSL)
Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługami spedycji morskiej i lotniczej
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem
  • proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży
  • realizacja planu sprzedaży
Wymagania:
  • minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów z branży TSL- warunek konieczny
  • wiedza z zakresu usług transportowych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • kompetencje sprzedażowe
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych oraz prowadzenie negocjacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • gotowość do zdobywania nowej wiedzy z obszaru transportu morskiego i lotniczego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • praca w znanej, rozpoznawalnej międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • narzędzia do pracy: samochód, laptop oraz telefon służbowy
  • pakiet benefitów dodatkowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport
  • pracę w trybie home office lub hybrydowym- zgodnie z oczekiwaniami Pracownika