kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży Części Zamiennych i Akcesoriów

Firma: Auto Fus Group miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 6449715, z dnia 2022-01-31

W związku  z dynamicznym rozwojem firmy Dealer BMW poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Części Zamiennych i Akcesoriów

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzedaż części BMW do warsztatów samochodowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów
  • Rozbudowa bazy danych Klientów B2B oraz zarządzanie nią
  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Cykliczne raportowanie planu aktywności sprzedażowych oraz wyników sprzedaży

Wymagania

Od kandydata na to stanowisko oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klientów
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną oraz podstawowej wiedzy w zakresie budowy samochodu
  • Doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych i nienagannej prezencji
  • Umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji
  • Umiejętności i gotowości do szybkiego uczenia się
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Gotowości do pracy mobilnej na terenie województwa podlaskiego
  • Inicjatywy w kreowaniu nowych sposobów dotarcia do Klientów

Oferujemy

  • Praca w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera i wysokie standardy pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego