kandydatów

Etat Referent ds. przygotowania inwestycji

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Białystok

PGE Dystrybucja S.A. Centrala / Oddział Białystok / Centrala / Wydział Inwestycji

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Referent ds. przygotowania inwestycji
Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentów do postępowań przetargowych oraz udział w komisjach przetargowych,
  • wystawianie pełnomocnictw dla umów inwestycyjnych,
  • koordynacja realizacji zadań inwestycyjnych,
  • obsługa programów inwestycyjnych, przetargowych i rozliczeniowych,
  • przygotowywanie zestawień,
  • przygotowywanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej związanej z działalnością Wydziału.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne o kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z procesem pozyskiwania dokumentów, decyzji organów administracji państwowej i samorządowej oraz prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane niezbędnych do realizacji prac projektowych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • kompetencje w zakresie m.in.: organizacji i planowania, rozwiązywania problemów, orientacji na cel, orientacji na jakość, współpracy i zaangażowania.
To oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.