kandydatów

Etat Metrolog zmianowy

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Białystok

STAFF PARTNERS Agencja Pracy Tymczasowej Nr licencji 386 Oddział w Białymstoku w związku z nowym projektem rekrutacyjnym, dla naszego klienta, lidera w produkcji tworzyw sztucznych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Metrolog zmianowy
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: MZ/BIA/2022
Opis Stanowiska:

Jeśli potrafisz:

  • wykonywać pomiary produkowanych wyrobów
  • czytać i analizować rysunek techniczny pod kątem wykonalności pomiarów
  • tworzyć zapisy dotyczące defektów w produktach po procesach produkcyjnych

Będziesz odpowiedzialny za:

  • współpracę oraz wsparcie działu produkcji
  • raportowanie wyników pomiarowych
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • praktyczna znajomość obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego (np. suwmiarka)
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • samodyscyplina w pracy
  • dyspozycyjność w systemie czterobrygadowym
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym koncernie z możliwością dynamicznego rozwoju
  • możliwości udziału w dużych projektach
  • narzędzia niezbędne do wykonania pracy
  • bardzo duży pakiet benefitów