kandydatów

Etat Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Białystok

STAFF PARTNERS Agencja Pracy Tymczasowej Nr licencji 386/3 Oddział w Białymstoku w związku z nowym projektem rekrutacyjnym, dla naszego klienta, lidera w produkcji części samochodowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: TUR/2022/BIA
Opis Stanowiska:

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach urządzeń przemysłowych
  • praktyczną znajomość zagadnień mechaniki oraz automatyki w zastosowaniach przemysłowych
  • praktyczną wiedzę z zakresu budowy maszyn
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

Twoim zadaniem będzie:

  • naprawa maszyn i urządzeń w firmie (konieczna znajomość wybranych dziedzin: mechanika, hydraulika, pneumatyka, elektryka, elektronika, automatyka)
  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń
  • prowadzenie działań prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
Wymagania:
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dogodna lokalizacja w mieście w pobliżu Centrum
  • dodatki świąteczne