kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: i4-Mobile Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Białystok

Firma i4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

Specjalista ds. Kadr i Płac
Opis stanowiska:
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych z ZUS
  • sporządzanie deklaracji PIT i PFRON
  • sporządzanie raportów GUS
  • sporządzanie zestawień dla potrzeb Zarządu
  • współpraca z księgowością i innymi działami spółki
  • weryfikacja poprawności umów o współpracy
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS itp.)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr
  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zasiłków, BHP, PIT, ZFŚS, PDOF
  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących rozliczania czasu pracy
  • znajomość programu Płatnik, portalu ZUS PUE
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel), umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • znajomość programu OPTIMA
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym środowisku
  • Możliwość rozwoju