kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży hurtowej / logistyki

Firma: Sklep RMS.pl miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 6805317, z dnia 2022-04-04

RAFKO

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą w sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video oraz doradztwie i instalacjach audiowizualnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej / logistyki

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień hurtowych oraz nadzór nad systemem B2B
  • współpraca z sieciami sprzedaży, dealerami, sklepami internetowymi w tym również 2 razy w miesiącu wyjazdy do tych klientów
  • przyjmowanie, realizowanie i opieka nad zamówieniami klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sieci dystrybucji
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami transportowymi,urzędami celnymi), kompletowanie dokumentów

Wymagania

  • doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką
  • prawo jazdy
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu
  • samodyscyplina oraz sumienność

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju w ciekawej branży
  • praca na umowę o prace lub kontrakt