kandydatów

Etat Piekarz / Cukiernik

Firma: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES miejsce pracy: Białystok

Jesteśmy jednym z największych i najbardziej cenionych producentów wyrobów piekarniczo-cukierniczych w północno-wschodniej Polsce. Nasza podstawowa oferta to około 30 rodzajów pieczywa oraz 150 rodzajów wyrobów cukierniczych i ciągle ją rozszerzamy by zaspakajać najbardziej wybredne gusta naszych klientów.

Firma jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego "Warmia Mazury Powiśle". Aby za tak szeroką ofertą szła coraz lepsza jakość naszych wyrobów oraz obsługa klientów firma nasza jest w trakcie wprowadzania systemu zarządzania jakością ISO 9001, HACCP.

Piekarnia Cymes zatrudni osobę na stanowisku piekarza/cukiernika.

Piekarz / Cukiernik
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • samodzielna praca przy produkcji pieczywa lub wyrobów cukierniczych
  • praca zmianowa - również nocna
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy
Oferujemy:
  • stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie