kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. obsługi gwarancyjnej

Firma: Unihouse S.A. miejsce pracy: Białystok

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Asystent / Asystentka ds. obsługi gwarancyjnej
Lokalizacja Białystok
Opis stanowiska:
  • Wsparcie kierownika działu w obsłudze administracyjno-księgowej
  • Kontrola kompletności, wprowadzanie i rozpisywanie faktur działu do systemu
  • Skanowanie i wprowadzanie do systemu CRM protokołów przeglądu oraz usunięcia wad
  • Przygotowywanie raportów dotyczących serwisowanych budów na podstawie danych z CRM
  • Współpraca z innymi działami w Grupie Unibep
Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średniego
  • Dobrej znajomości MS Word i MS Excel
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Bezpłatny transport firmowy z Białegostoku i Hajnówki (w razie potrzeby)
  • Umowę o pracę w polskiej rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ze środków firmowych
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.