kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy ds. Instalacji OZE

Firma: Ekoinstal SD Sp. z.o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7134402, z dnia 2022-06-10

Ekoinstal SD Sp. z.o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. Instalacji OZE

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż produktów oferty firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie raportów
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

  • Jeśli jesteś osobą chętną podjąć INTERESUJĄCE ZADANIA I NOWE WYZWANIA w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju.
  • Jeśli jesteś osobą sumienną, jesteś dokładny i wykazujesz się dbałością o jakość wykonywanej pracy.
  • Mile widziane doświadczenie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość pakietu biurowego Office (Word, Excel)
  • Wysokie zdolności negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista, motywacja oraz odpowiedzialność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o dzieło, zlecenie lub kontrakt B2B
  • Narzędzia pracy oraz pakiet materiałów marketingowych
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę w najprężniej rozwijającej się branży w Polsce
  • Perspektywę długotrwałej współpracy
  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia
  • Dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie

Benefity:

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2022
Wyświetleń: 204