kandydatów

Etat Nauczyciel / Korepetytor

Firma: Superprof miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7193160, z dnia 2022-07-29

Superprof to strona referencyjna przeznaczona do dzielenia się wiedzą, jej celem jest łączenie nauczycieli, specjalistów, trenerów, oraz uczniów. Superprof ułatwia naukę, dzielenie się pasjami i wiedzą.

Superprof SAS to francuska firma z siedzibą w Paryżu. Strona Superprof jest prowadzoną własnością Superprof SAS.

Nauczyciel / Korepetytor

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce, do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania, niezależnie od wykształcenia i dziedziny.

Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji.

Wymagania

  • Jesteś pasjonatem, entuzjastą i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi;
  • Posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej, stopień uniwersytecki lub praktyczne doświadczenie z dziedziny, której chcesz uczyć;
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, a zarazem solidnym i zaangażowanym nauczycielem;
  • Podobnie jak my uważasz, że praca nauczyciela jest czymś wyjątkowym!

Oferujemy

  • Wybór własnych stawek godzinowych (bez prowizji);
  • Ustalanie najwygodniejszego dla Ciebie harmonogramu;
  • Tysiące potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci;
  • Możliwość prowadzenia zajęć indywidulanyh, grupowych lub online przez kamerę internetową;