kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Grupa Nowa Farmacja to jedna z największych sieci aptek, której historia zaczęła się w 2006r.

Obecnie Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki dziś kojarzonej z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną.

Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów handlowców.

Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników medycznych
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy zlecenia, kontrakty menedżerskie)
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników medycznych
  • Sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczeń, umów, aneksów, świadectw pracy itp.
  • Sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS
  • Obsługa programu Płatnik
  • Sporządzanie raportów i zestawień
Nasze wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • Praktyczna wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac w branży medycznej
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane- ekonomiczne, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu Płatnik
  • Dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków
Oferujemy:
  • Umowę o pracę - pełny etat
  • Pracę na I zmianę w godzinach 8:00-16:00, od pon. do pt.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • świadczenia z ZFŚS
  • bony świąteczne
  • dostęp do kafeterii benefitów pozapłacowych- MyBenefit
  • nagrody jubileuszowe