kandydatów

Etat Kierownik Robót Mostowych

Firma: Mosty Łódź S.A. miejsce pracy: Białystok

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
  • kierowanie robotami budowlanymi
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność ,samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego