kandydatów

Etat Projektant-Programista

Firma: Bank Pocztowy S.A. miejsce pracy: Białystok

Projektant-Programista
Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania na potrzeby Banku
  • podnoszenie jakości kodu
  • autorskie testowanie tego co wytwarzasz
  • prowadzenie przeglądów kodu
  • tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej
  • współpraca z biznesem oraz członkami zespołu developerskiego
Nasze wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole (wierzymy, że budowanie relacji jest najważniejsze w biznesie!)
  • znajomość technologii .NET framework i języka C#
  • znajomość zagadnień webowych (WebService, REST, ASP.NET, HTML, CSS)
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL, Oracle)
  • umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
Mile widziane:
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • znajomość narzędzi: Jenkins, SonarQube, SoapUI
  • praktyczna znajomość metodyk analitycznych (Event storming, Story Mapping)
To oferujemy:
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • rozwój w zakresie technologii związanych ze świadczeniem usług IT
  • udział w ciekawych projektach wykorzystujących zwinne metodyki wytwarzania
  • pracę w zespole DevOps, dzięki któremu poznasz i będziesz miał realny wpływ na cykl życia produktu/usługi
  • nowoczesny ekosystem programistyczny (Visual Studio, Jenkins, Sonar Quebe, Docker)
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Łódź, Warszawa) lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.